سلیقه خانوم ها در انتخاب مرد زندگیشون !

برای خیلی ها مهمه بدونن خانوم ها چجور مردایی رو ترجیح میدن ! در حدی که یکی از مهم ترین موارد جست و جو شده در google trends عبارت “آموزش مخ زنی” و جملات مشابه اینه .. حالا خیلی ها اداشو در میارن که براشون مهم نیست و ما خیلی خفنیم و اینا … ولی تقریبا همه ی ما علاقمندیم بدونیم سلیقه خانوم ها دقیقا چیه …

مردانه ولی سوسول

دسته بندی جنس مرد

اگر بخوایم کل مردای جهان بشریت رو به دو دسته کلی تقسیم کنیم نهایتا به دو دسته میرسیم : ۱- مردای سوسول ۲- مردای مرددد!

گروه اول ماسک رو پوستشون میزارن، موهاشون فشن طوره، از این تیشرت های بلند که رو زانو میان میپوشن، قدیم ترا از این شلوارای فاق کوتاه که خیلی پوشندگی کمی تو یسری نواحی داره میپوشیدن، لحن صحبت کردنشون خیلی لطیفه و … گروه دوم یک کم بد دهن تشریف دارن، ته ریش یا ریش دارن اکثرا، صدا و لحنشون به لاتی میزنه، غیرتی طورن، موهاشون کوتاه و سادست، ابروها فابریک و تنیده در همن و ….

خب تمام مردهای عالم قابلیت دسته بندی در یکی از این گروها رو دارن، ما در این اپیزود از گوینده خانوم رادیو شنگ چند تا سوال اساس پرسیدیم شاید به نتیجه مشخصی برسیم، اما تنها نتیجه ای که گرفتیم اینه که دخترا پسر قرتی و سوسولی میخوان که خیلی مرد باشه ! که باید بدیم براشون بسازن … بهر حال شنونده قسمت سوم رادیو شنگ باشین، جواب این سوالو که پیدا نمیکنین در این قسمت، اما لااقل یک کم میخندین روحیتون شاد میشه …. !

قسمت سوم رادیو شنگ را بشنوید

ولی برای اون دسته از عزیزانی که وقت نمیکنن جواب این سوالو در فایل صوتی کشف کنند یک کم توضیحات بیشتری میدیم.

خصوصیات مردانه

اینکه شما یه خانوم زیبا و هنرمند و لطیف رو میپسندید فقط یک علت داره! شما مرد هستید! صفات متضادو خودتونو ترجیح میدین.

خب برای خانوم ها هم این داستان صادقه! دختر خانومی که خودش لطافت داره و گرایش های خاص خودشو دنبال میکنه یک پسر ناز و لطیف خیلی جذابیت نداره! اصلا به حرف هایی که خودشون میزنن کاری نداشته باشین. شما زمانی جنس مخالفتونو جذب میکنین که واقعا جنس مخالفش باشین. طبیعیه که با رفتارهایی که خصوصیات زنانه محسوب میشن تو این قضیه موفق نیستین. خواهش میکنم ازتون صداتونو نازک نکنین ! ادای پیشی و هاپو هم در نیارین. این ها شاید از طرف یک خانوم برای مردا جذابیت داشته باشه اما باور کنین برعکسش هیچ جذابیتی نداره.

معمولا سلیقه خانوم ها اون چیزی نیست که شما فکر میکنین!

چجور مردایی جذاب ترن؟

شما باید تمام چیزهایی که ربطی به قدرت دارن و از صفات یک موجود پشتیبان محسوب میشن برخوردار باشین. خب قاعدتا اگر این صفات در شما کمتر باشه میزان جذابیتتون هم کمتر میشه. بصورت کلی شما باید قدرت مالی خوبی داشته باشین. یعنی استقلال و قدرت تصمیم گیری داشته باشین با کمک پولتون.

شما باید بتونین تو شرایط خاص تصمیمات خوبی رو بگیرین. حتی در شرایط معمولی مثل انتخاب یک برنامه تفریحی یا قبول کردن یک دعوت دوستانه و … باید قدرت بالایی داشته باشین.

ظاهرتون باید تاکیدی روی صفات مردانه ی شما باشه. کسی نیست که تحت تاثیر یک چهره ی جنتلمن و آراسته قرار نگیره.

اعتماد بنفس یکی از پارامترهای اصلی قدرته. باید اعتماد بنفس داشته باشید. این اعتماد بنفس هم از زبان بدنتون و هم از نحوه صحبت کردنتون قضاوت میشه. با صدای پایین صحبت نکنید. جملاتو مردانه و با تاکید ادا کنید. نحوه نشتستنتون طوری باشه که در کمال ادب بیشترین فضای ممکن رو اشغال کنید.

مرد پشتیبانی باشید. زمانی که مشکلی برای همسر یا بصورت کلی جنس مخالفی که براتون عزیزه بوجود میاد بی تفاوت و خنثی رفتار نکنید بلکه تا حد امکان ازش حمایت کنید.

غرور هم تا حدی از نشانه های ظاهری قدرته. خودتونو سبک و کوچیک نکنین. به تمام بانوان جهان ارادت نداشته باشین! بیشترین توجه شما باید بسمت کسی باشه که بهش علاقه مندین. ولی یادتون باشه همین میزان توجه هم باید اندازه ای باشه که به غرور و عزت نفس شما کوچیک ترین لطمه ای نزنه.

چهره و قیافم چقدر در جذاب بودنم تاثیر داره ؟

خیلی زیاد! هر کی میگه بی تاثیره میخواد بهتون دلداری بده. اصلا جهره شما اولین چیزیه که میتونه بقیه رو جذب کنه. ولی دخترا خودشونم نمی دونن که ویژگی هایی که در بالا گفتیم به حدی تاثیرگذارن که چهرتون رو پوشش میدن. یعنی شما ملاک های برتری مردانه رو در خودتون تقویت کنین بشدت تاثیرگذار خواهند بود در میزان جذابیتتون. یک کم فکر کنین! کلی مرد بد قیافه هست که بشدت جذاب و پرطرفدارن و حتی راجع به چهرشون هم نظرات عوض میشه.

پسری که پشت آخرین مدل پورشه میشینه چهرش با زمانی که پشت پیکان جوانان گوجه ای نشسته کاملا متفاوته! در حالت اول بشدت جذاب تر و خوش چهره تر بنظر میرسه.

ملاک های قدرت دست خودتونه، اون ها رو تقویت کنین تا چهره ای که دست خودتون نیست تاثیرش کمتر بشه. البته پسرهای بسیار خوش چهره هم اگر این ملاک ها رو نداشته باشن بسرعت از چشم دختر زندگیشون میفتن. بصورت عددی بخوایم بررسی کنیم در نگاه های اول تاثیر چهره ۶۰ درصد و ملاک های قدرت ۴۰ درصده. در مواردی که چندین بار طرفین همدیگرو میبینن و آشنایی کلی بوجود میاد تاثیر چهره ۱۰ درصد و ملاک های قدرت ۹۰ درصد میشه. رو آماری که به شما میدم شک نکنین ! خود دختر خانوم ها هم شاید ندونن چهره مرد دلخواهشون تو ذهنشون بر مینای ملاک های قدرتی که از خودشون نشون میدن شکل گرفته.

البته قد و هیکل و مردانه بودم چهره هم بخشی از ملاک های قدرتن و تاثیر زیادی در جذابیت شما میتونن بزارن.

حرف آخر، مهم ترین فاکتور جذابیت مرد چیه ؟

نمیشه که شما هیچ آپشنی نداشته باشین و فقط با یک فاکتور کاملا جذاب باشین ! اما بصورت کلی جذاب ترین خصوصیت مرد اعتماد بنفس و غرورشه، بشرطی که ملاک های دیگه هم تا حدی داشته باشه. پس فکر نکنین اگر یه هزار تومنی تو جیبتون نیست، ظاهرتون هم خوب نیست، شغلی هم ندارین  و با اعتماد بنفس و غرورتون جذاب بنظر میاین! باید تمامی ملاک های مهمو تا حدی داشته باشین.

سایر مقالات :