شنگستان ! افتتاحیه رادیو شنگ

قسمت اول رادیو شنگ اوایل دی ماه ۱۳۹۷ ضبط شد … و از تجربیات قبلی که در برنامه های دیگه بدست اومده بود کلی استفاده کردیم تا برناممون هم از نظر فنی و هم از نظر محتوا در حد استانداردهای لازم باشه.

رادیو شنگ ۵ شخصیت اصلی داره که در طی ده اپیزود به شنونده معرفی میشن، خب گویندگان آقا و خانم که از ابتدا باهاتون همراهن ( و قراره اصلا معرفی نکنن خودشونو، چون تو این برنامه هرکدوم بصورت مجزا نماینده ی یه تیپ خاص از جامعه هستند ) شخصیت چفتول از اپیزود پنجم اضافه میشه (دختر دو ساله فراری از شهرشون) ، و حاصل تربیت یک پدر هیز و یک مادر بیخیاله.

شنگ اولین تجربه ما نیست، اما اولین تجربه ی کمدی ماست … و اولین باره هدفمون فقط اشتراک حال خوب میان ما و مخاطبمونه … اینبار نه علاقه ای داریم اینستاگرام آنچنانی با هزاران فالوورداشته باشیم، نه دوست داریم منبع درآمدی از این کار داشته باشیم و نه کلی شنونده و … فقط دوست داریم تو این روزا که اکثر آدم ها شاد بودنو بلد نیستند و تمام فکرشون شده کار و پول، دوستای خوبی داشته باشیم که در کنار هم لااقل هفته ای چند دقیقه شاد باشیم و از لحظه های زندگیمون لذت ببریم.

بهر حال اسم حال و هوایی که براتون میسازیم شنگستانه. شنگستان میتونه یک روستا باشه ! میگم روستا چون قراره هم شما مارو به خوبی بشناسین هم ما شمارو.

اصطلاحی هست که بهش میگن “خنگ” بودن! تمام تلاش ما همینه که یک برنامه خنگ خوب خدمتتون ارائه کنیم، خنگ تر از هر برنامه ی دیگری.

هنوز که کار به اون شکل شروع نشده میشه یک پیش بینی ساده کرد. کار ما باید با نظرات سازنده شما روز به روز بهتر بشه. پس هرگونه کم و کاستی که دیدین هم از نظر فنی و هم از نظر محتوایی حتما بهمون گوشزد کنین! چون شنگستان متعلق به شماست در درجه اول.

ضمنا این برنامه در پلتفورم های شنوتو، نامکلیک، آیتیونز (و تمام برنامه های پادکست گیر) قابل دسترسیه. هر چند توصیه ما وبسایت صداپاده تا هم بتونین زودتر از جاهای دیگه شنونده قسمت های جدیدمون باشین، هم اینکه نوشته های ما در مورد هر اپیزود رو مطالعه کنین. ضمنا نظر سنجی ها و فرم های ارتباطی از صفحه اختصاصی رادیو شنگ در دسترس شما عزیزان قرار داره.

اگر تا حالا رادیو شنگو گوش نکردین توصیه میکنم امتحانش کنین.

گوش دادن اپیزود اول رادیو امیدی هست

نویسنده : رادیو شنگ

کلید واژه های مقاله : قسمت اول، رادیو، پادکست

سایر مقالات :